اداره کل هواشناسی لرستان ، متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت استانداردهای مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها می‌داند.

مشاهده صفحات وب‌سایت‌ ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات بصورت الکترونیکی و غیر حضوری مستلزم دریافت اطلاعات شخصی شما بوده و پس از تحليل اطلاعات اين خدمات به شما ارائه مي‌گردد.

- چگونگی جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات کاربران
در صورتی که شما بخواهيد خدمتي را به صورت الكترونيكي دريافت نماييد و يا تمايل به ارسال نظرات و پيشنهادات خود به اين اداره را داشته باشيد ، بسته به نوع خدمت ، اطلاعاتي نظير ، نام ، نام خانوادگي ، كد ملي ، آدرس ، شماره همراه و....از شما دريافت مي‌شود. در فرم‌هاي الكترونيكي صرف نظر از فيلدهاي ستاره‌دار كه بايستي تكميل شوند ، اجباري در پر نمودن ساير فيلدها وجود ندارد. ( در برخي از خدمات نياز به بارگذاري فايل اسكن شده مي‌باشد.)

* اداره کل هواشناسی لرستان، در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‏کند.

* ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در پرتال خود از سیاستهای امنیتی و فناوري هايي استفاده مي‏ کنيم که براي محافظت از اطلاعات شخصي طراحي شده ‏اند.

* همچنین از روشها و دستورالعملهای امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی مي‏ کنيم. اين روشهاي محافظتي ذخيره سازي، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر مي‏ گيرد و از دسترسي و استفاده غير مجاز از اين اطلاعات جلوگيري مي کند.

* در بخش پیوندها، پیوندهای فعال به وب سایتهای دیگر وجود دارد که متعلق به سازمانها و شرکتهای دیگر هستند. این وب سایتها قوانین و دستورالعملهای مختص خودشان را دارند که ما پيشنهاد مي کنيم قبل از استفاده از اين وب سايتها آنها را مطالعه نمایید.

* اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاٌ برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می­ گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی‌ شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا مؤسسه‌ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.