*اين اداره کل کليه مقررات صادره و برنامه های خود را اعم از بخشنامه ها، آئيين نامه ها، دستورالعمل ها و ضوابط اجرايي و ... را پيش از ابلاغ به مدت 2 هفته از همین بخش از درگاه الکترونيک خود در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دريافت نظرات و انتقادات سازنده مردمي، اصلاح و سپس ابلاغ مي نمايد.*با توجه به برنامه این اداره کل جهت ارتقاء پرتال خود خواهشمند است نظرات خود را در رابطه با هرچه بهتر شدن این پرتال از طریق بخش پیشنهادات اعلام نمایید.*با توجه به برنامه این اداره کل جهت گسترش شبکه ایستگاه های خودکار خود در راستای پوشش حداکثری سطح استان کاربران و بخشداریهای محترم می توانند امکانات، کمکها و نظرات خود را از طریق بخش پیشنهادات به اطلاع اداره کل هواشناسی لرستان برسانند.

 

*کاربران می توانند از طریق قسمت میز خدمت درخواست های خود را ( پیش بینی ، آمار و بازدید) را بصورت الکترونیکی ارسال نمایند.

 

*کاربران می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما ، اطلاعات تماس مورد نیاز ( تلفن ، آدرس الکترونیکی و ...) مدیران این اداره کل را دریافت نمایند.

 

*کاربران می توانند نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را در رابطه با این اداره کل از طریق قسمت پیشنهادات در پرتال این اداره کل به آدرس ir.www.lorestanmet را ارسال نمایند.