▪️▪️▪️▪️▪️▪️

:

به گزارش روابط عمومی هواشناسی لرستان بهروز مراد پور مدیر کل هواشناسی لرستان در پیامی فرا رسیدن ایام شهادت امام اول شیعیان را تسلیت گفتند.

▪️▪️▪️▪️▪️▪️

در متن پیام آمده است:

 

این شبها، شب خوبی ها، نیکی ها، زیبایی ها؛ شب بیداری؛ شب راز و نیاز و  شبهایی است که ملائک دسته دسته به یمن و بزرگی این شب بر زمین می آیند تا چشمان خسته و خیس شب زنده داران را با گلاب بهشتی بشویند. 

آنان می آیند تا غبار خطا و گناه را با عطر فردوس از دل ها بزدایند و امشب شبی است؛ شب گردش فرشتگان گرداگرد حجت الهی؛ شب بخشودن، شب تقدیر و شبی است که خورشید فروزان حیات امام علی علیه السلام ، در افق روز نوزدهم رمضان سال چهلم هجری در آسمان شهر کوفه به خون نشست و شمشیر مسموم نفاق و کین، فرق انسان عدالت گستری را شکافت که برترین خلق پس از رسول خدا صلی الله علیه و آله بود. 

آنان که می خواستند نور خدا را خاموش کنند، نمی دانستند که اراده الهی، بر مانایی علی علیه السلام استوار است و می بینیم که همچنان، کردار و گفتار امام مؤمنان، چراغ راه مردان خدا و حق جویان و یکتاپرستان جهان است.

▪️▪️▪️▪️▪️

اینجانب ضمن آرزوی توفیق بهره مندی از عنایات و الطاف ویژه حضرت حق برای همه ی عزیزان روزه دار در ماه مبارک رمضان و لیالی قدر، سالروز شهادت حضرت علی ابن ابی طالب(ع) را به پیشگاه امام زمان (عج) و نایب برحقش ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای و عاشقان و سوگواران آن حضرت بویژه همکاران عزیز و پرتلاش هواشناسی تسلیت عرض می نمایم.

▪️بهروز مراد پور

 مدیر کل هواشناسی استان استان لرستان