به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان لرستان بهروز مرادپور مدیر کل هواشناسی استان لرستان روز دوشنبه 19 خرداد 1399 بهمراه کارشناسان اداره توسعه مدیریت و منابع از پروژه های در دست اقدام ادارات هواشناسی شهرستانهای دورود ، ازنا و الیگودرز بازید نمودند.

در این بازدید مدیر کل هواشناسی لرستان از پروژه بازسازی حصار هواشناسی شهرستان دورود که در سیل فروردین 1398 آسیب دیده بود بازدید و دستورات لازم را به پیمانکار این پروژه صادر نمودند. مرادپور در ادامه از ادارات هواشناسی الیگودرز و ازنا بازدید و از نزدیک با همکاران این ادارت دیدار و گفتگو نمودند. در این دیدار روئسای این ادارات گزارشی از عملکرد عمرانی و سازمانی ادارات مطبوع خود در سال 1399 ارائه نمودند. از امور انجام شده در ازنا دیوارپوش نمای داخلی ساختمان اداری و بازسازی سرویس سرایداری و بهداشتی این اداره بود که در از اعتبارات 98 و در ابتدای سال 99 انجام شد. 
آقای مرادپور در این بازدید گفت با توکل به خدا و تلاش همه ی همکاران ، نیازمندیهای و مشکلات اساسی ادارات و ایستگاههای هواشناسی لرستان هم از لحاظ عمرانی  و تجهیزات فنی و هم تجهیزات اداری مرتفع شده است. وی از تلاش همه همکاران این ادارات تقدیر نموده و افزود در سال سامانه هشدار سیل نیز در استان نصب و راه اندازی خواهد شد.