به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان لرستان  وبینار روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات با حضور دکتر تاج بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور' عبدالرسول حسن پور مدیر کل حوزه ریاست' کورش محمدپور رئیس اداره روابط عمومی سازمان ' مدیران کل و مسئولین و کارشناسان روابط عمومی استان ها برگزار شد'.

 دکتر تاج بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور ضمن تبریک روز روابط عمومی. و ارتباطات با اشاره به تاریخچه روابط عمومی و نقش آن در سازمان ها و نهادها گفت:

روابط عمومی ها باید با تولید محتوای درست در راستای تقویت مدیریتی سیستم تلاش نمایند و همچنین در نگارش موضوعات و تولید خبر از صحت و سقم آن اطمینان داشته باشند و از طرفی پیگیر اخباری باشند که اشتباهی از سوی مسئولین سازمان در رسانه ها منعکس میشود.

وی در ادامه گفت: در نحوه ارائه خبر با توجه به رسالت کار رسانه ای باید شانیت مدیریتی حفظ شود و افزود: گزارشات' توضیحات و تحلیل های هواشناسی کاملا تخصصی بوده ولی کانالهای مجازی فاقد خصوصیات مورد اشاره هستند که با این موارد باید با نشر اکاذیب و شایعات و خبرهای مرتبط با هواشناسی مقابله شود.

 معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور در پایان سخنان خود برای تمامی همکاران آرزوی توفیق و سلامتی نمود.

در این مراسم بهروز مرادپور مدیر کل هواشناسی لرستان با بیان نقش و جایگاه روابط عمومی در پیشبرد اهداف سازمانی و خدمترسانی هر چه بهتر به مردم، خواستار رسیدگی به مشکلات کارکنان  این حوزه گردید. 

در پایان از روابط عمومی  با اهدای لوح  از طرف مدیر کل هواشناسی لرستان تقدیر شد.